do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
25/XI
kategoria:
Aktywne Zbrosławice

W listopadzie w Bibliotece Gminnej w Zbrosławicach zainaugurowany zostanie nowy cykl pn. „Spotkanie z ciekawym tematem”. W ramach cyklu gośćmi biblioteki będą osoby, które w nieszablonowy sposób, w oparciu o swą wiedzę i wieloletnie doświadczenie zaprezentują interesujące sprawy i ważne tematy.

26 listopada zapraszamy na spotkanie ze specjalistą od języka migowego. Adam Stromidło może być uznawany za skarbnicę wiedzy w tym temacie. Od wielu lat pełni funkcję Prezesa Zarządu Oddziału Małopolskiego Związku Głuchych. Ponadto powołany został również na stanowisko Przewodniczącego Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. Osób Niepełnosprawnych, działającej przy Urzędzie Miejskim w Krakowie.

Osoby głuche, mimo że nie słyszą posiadają swój własny język, którym się posługują - Polski Język Migowy. Gość spotkania opowie o problemach osób głuchych i sposobach radzenia sobie z nimi. Zaprezentuje również podstawowe zwroty w języku migowym.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Biblioteki w Zbrosławicach już 26 listopada o godz. 17:00.

- Spotkanie edukacyjne dla mieszkańców w ramach projektu „Aktywne Zbrosławice”.
- „Aktywne Zbrosławice” – projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny”.

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H