do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
02/VI
kategoria:
Aktualności

Panująca od marca epidemia oraz wszystkie ograniczenia, jakie ze sobą niesie, niestety pokrzyżowały plany organizacji imprez sportowych. Nie obyły się już zawody szachowe, trójbój lekkoatletyczny i biegi przełajowe. Obowiązujące wytyczne wykluczają również „normalny” przebieg czerwcowych zawodów piłkarskich, w wyniku czego nie odbędą się one w wyznaczonym terminie.

W związku z tym organizator Wieloboju – Gmina Zbrosławice, podjął decyzję o rezygnacji z prowadzenia w tym roku klasyfikacji generalnej. Tegoroczny Wielobój przestaje być więc wielobojem, co nie oznacza jednak rezygnacji z organizacji imprez sportowych. Mamy nadzieję, że zawody powrócą po wakacjach, jeśli oczywiście sytuacja na to pozwoli. Obecnie jesteśmy na etapie ustalania, na jakich zasadach i w jakiej formie odbywać się będą imprezy sportowe w drugim półroczu. O wnioskach poinformujemy we właściwym czasie.

Bardzo żałujemy, ale jesteśmy przekonani, że Wielobój Sołectw tylko wziął czas, aby zewrzeć szyki i wrócić na plac gry z nowymi siłami i wolą walki.

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H