do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
09/XII
kategoria:
Aktualności

Zbrosławickie „Spotkania z ciekawym tematem” w grudniu powrócą dwukrotnie. Na pierwszym z nich, już we wtorek 10 grudnia Agnieszka Pop przeprowadzi „Kosmetologiczne warsztaty zabiegowe higieny i wizerunku”.

Agnieszka Pop to założycielka mobilnego salonu kosmetycznego Dermalia. Z wykształcenia kosmetolog, edukator zdrowotny oraz pedagog. Ukończyła studia kosmetologiczne na wydziale Ochrony Zdrowia w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach, zdobywając tytuł licencjowanego kosmetologa oraz studia magisterskie na wydziale Nauk Społeczno- Pedagogicznych w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie na kierunku pedagogika (tytuł magistra edukacji zdrowotnej z rehabilitacją). Profesjonalnie zajmuje się kosmetologią leczniczą oraz pielęgnacyjną. Do jej zainteresowań należą nowoczesne naturalne metody walki z wszelkimi problemami skórnymi, jak i starzeniem się skóry.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu. Wstęp jest bezpłatny.

- Spotkanie edukacyjne dla mieszkańców w ramach projektu „Aktywne Zbrosławice”.
- „Aktywne Zbrosławice” – projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny”.

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H