do góry
Urząd Gminy Zbrosławice Deklaracja CEEB / Zakup węgla
http://www.test.zbroslawice.pl/main/aktualnosci/Rodzinnie-na-rowery/idn:2458
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

08/VI
kategoria:
Aktualności
 

20 czerwca kolorowy peleton rowerzystów znów pojawi się na lokalnych drogach. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania okolicy w ramach kolejnego Gminnego, Rodzinnego Przejazdu Rowerowego!

Start, tradycyjnie, zaplanowany został na parkingu Urzędu Gminy w Zbrosławicach. W sumie cała wycieczka po Zbrosławicach, Wilkowicach, Księżym Lesie, Łubiu, Kopienicy i Jasionie wyniesie 23 km.  Mniej więcej w połowie trasy, przy szkole podstawowej w Kopienicy zaplanowany został postój regeneracyjny.  Tempo? Jak zwykle spokojne, wręcz spacerowe dostosowane do możliwości najmłodszych. Trasa przejazdu prowadzić będzie głównie po drogach asfaltowych, ale szutrowe i polne również się pojawią.  

Na najmłodszych czekać będą również dodatkowe niespodzianki i gadżety. Nie zabraknie również poczęstunku dla wszystkich uczestników.  

Zachęcamy do zapisów! Formularz dostępny jest w tym miejscu:

Zapisy

Mapa przejazdu:

https://goo.gl/maps/yUBszEC4ZUBmPNPA6

Impreza w ramach Pikniku Integracyjnego dla mieszkańców w ramach projektu “Aktywniejsze Zbrosławice”.  - Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny)

Redagował: Piotr Jędrzejczyk
kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin przejazdu 21-06-08 12:07 198.41KB pobierz plik: Regulamin przejazdu
pdf Oświadczenie rowerowe 21-06-08 12:08 822.35KB pobierz plik: Oświadczenie rowerowe