do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
22/IV
kategoria:
Aktualności

Na dzisiejszym spotkaniu z przedstawicielkami NFZ ustalono, że Powszechny Punkt Szczepień rozpocznie przyjmowanie pacjentów po weekendzie majowym. Jednocześnie potwierdzono, że pomieszczenie sali sesyjnej zostało w pełni zaadaptowane do wymogów zawartych w zarządzeniu.

Kolejnym krokiem będzie dołączenie zbrosławickiego punktu do ogólnopolskiego systemu rejestracji na szczepienia. Jednocześnie udostępniony zostanie dedykowany numer telefonu, pod którym będzie można zapisać się na szczepienie bezpośrednio do Punktu Szczepień w Zbrosławicach. Gdy tylko pojawi się będzie możliwość rejestracji - niezwłocznie o tym poinformujemy.

Co istotne – na miejscu nie będzie możliwości zarejestrowania się na szczepienie! Do budynku wpuszczane będą wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane.

Godziny otwarcie w poszczególnych dniach uzależnione zostaną finalnie od dostępności szczepionki. Zgodnie z założeniami punkt będzie przygotowany do obsługi chętnych zarówno w godzinach dopołudniowych, jak i wieczornych.

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H