do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
15/II
kategoria:
Aktualności

Informujemy, że jest już dostępna nowa odsłona systemu eUrząd. Nowa wersja jest odświeżona, bardziej przystępna i lepiej dostosowana do urządzeń mobilnych. Nastąpiła także integracja z centralnym systemem login.gov.pl, dzięki czemu następuje identyfikacja klienta i logowanie do portalu. Wszystkie konta mieszkańców, istniejące w poprzedniej wersji eUrzędu zostały przeniesione do nowszej wersji.

Dzięki portalowi eUrząd2 można sprawdzić aktualną kwotę, rodzaj płatności, swój indywidualny numer konta bankowego oraz wykonać płatność online za podatek na rzecz Gminy, lub opłatę za odpady komunalne. Po wprowadzeniu danych kontaktowych i wyrażeniu zgody eUrząd może także przypominać o nadchodzącej płatności.

W jednym miejscu dostępne są też miejscowe, elektroniczne formularze podatkowe oraz za gospodarowanie odpadami komunalnymi, formularze te można skutecznie wypełnić i złożyć bez konieczności wizyty w urzędzie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców dokonujących płatności na rzecz Gminy, do założenia konta w systemie*. Więcej informacji na stronie https://eurzad.zbroslawice.pl

*Do rejestracji wymagane jest posiadanie Profilu Zaufanego ePuap.

Redagował: Maciej Połoński

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H