do góry
Urząd Gminy Zbrosławice Deklaracja CEEB / Zakup węgla
http://www.test.zbroslawice.pl/main/aktualnosci/Nowa-siedziba-przedszkola/idn:2224
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

31/VIII
kategoria:
Aktualności
 

Od 1 września przedszkole w Kamieńcu funkcjonować będzie w nowej siedzibie przy ul. Gliwickiej 6.

Dla 97 dzieci przygotowane zostały 4 nowoczesne, przestronne i bardzo kolorowe sale zajęć z sanitariatami, szatnia oraz sala do zajęć dodatkowych wyposażona w "Magiczny dywan", czyli interaktywną pomoc dydaktyczną do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych.

W tym roku szkolnym przedszkole realizuje projekt współfinansowany ze środków unijnych „Komfort otoczenia – komfort myślenia przedszkolaków z Gminy Zbrosławice”, dzięki któremu placówka została doposażona w tradycyjne zabawki i pomoce dydaktyczne, ale również m.in. multimedialne urządzenie tzw. „Magiczną ścianę”, która spełnia funkcję edukacyjną i rozrywkową. Ponadto dla wszystkich przedszkolaków będą prowadzone zajęcia z muzykoterapii, a dla potrzebujących wsparcia - z logopedii.

Na placu zabaw również zaszły zmiany. Obok części dotychczasowych urządzeń zostały zamontowane nowe, gwarantujące świetną i bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu.

O to, by w nowych murach wszystkie dzieci od pierwszego dnia czuły się, jak w rodzinnym domu, zadbają dobrze im znane Panie wychowawczynie, Pani Dyrektor i cały personel.

Zapraszamy na wycieczkę po nowym przedszkolu, poniżej galeria zdjęciowa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 

 

 

 
Redagował: Piotr Jędrzejczyk