do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
31/VIII
kategoria:
Aktualności
 

Od 1 września przedszkole w Kamieńcu funkcjonować będzie w nowej siedzibie przy ul. Gliwickiej 6.

Dla 97 dzieci przygotowane zostały 4 nowoczesne, przestronne i bardzo kolorowe sale zajęć z sanitariatami, szatnia oraz sala do zajęć dodatkowych wyposażona w "Magiczny dywan", czyli interaktywną pomoc dydaktyczną do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych.

W tym roku szkolnym przedszkole realizuje projekt współfinansowany ze środków unijnych „Komfort otoczenia – komfort myślenia przedszkolaków z Gminy Zbrosławice”, dzięki któremu placówka została doposażona w tradycyjne zabawki i pomoce dydaktyczne, ale również m.in. multimedialne urządzenie tzw. „Magiczną ścianę”, która spełnia funkcję edukacyjną i rozrywkową. Ponadto dla wszystkich przedszkolaków będą prowadzone zajęcia z muzykoterapii, a dla potrzebujących wsparcia - z logopedii.

Na placu zabaw również zaszły zmiany. Obok części dotychczasowych urządzeń zostały zamontowane nowe, gwarantujące świetną i bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu.

O to, by w nowych murach wszystkie dzieci od pierwszego dnia czuły się, jak w rodzinnym domu, zadbają dobrze im znane Panie wychowawczynie, Pani Dyrektor i cały personel.

Zapraszamy na wycieczkę po nowym przedszkolu, poniżej galeria zdjęciowa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 

 

 

 
Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H