do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
20/V
kategoria:
Aktualności

Jak to jest spłynąć kajakiem z Zawady do >Pyskowice? Wkrótce wspólnie się przekonamy. Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Drama, kajaki i śpiew – spotkajmy się nad rzeką” realizowanego w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Będzie to absolutnie wyjątkowo okazja by popłynąć rzeką, którą ukształtowała krajobraz całej naszej gminy. Wspólnie będziemy mogli również doświadczyć kultury na żywo i wziąć udział w ciekawych spektaklach i koncertach.

4 czerwca zapraszamy do Zawady już o godz. 10:00. Na miejscu będą czekały warsztaty, przedstawienia oraz odbędzie się turniej siatkówki plażowej. Na uczestników, którzy dotrą kajakiem do Pyskowic czekać będą kolejne atrakcje. Będzie wesoło, kolorowo, teatralnie i muzycznie – na scenie głównej zaprezentują się m.in. Bytomski Kolektyw Śpiewaczy, Zespołu Beltaine oraz Janusza Radka. A na koniec będzie jeszcze pokaz laserowo-wodny!

Realizatorem wydarzenia pt. „Drama, kajaki i śpiew - spotkajmy się nad rzeką” jest Fundacja W To Mi Graj w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

Szczegóły już wkrótce!

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H