do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
27/XI
kategoria:
Aktualności

Poniżej sytuacja w gminie na dzień dzisiejszy:

- Nauka w szkołach podstawowych odbywa się w sposób zdalny.

- Wszystkie przedszkola działają w sposób stacjonarny.

- Urząd Gminy Zbrosławice  (Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska– otwarty od poniedziałku 30.11) Gminny Zakład Komunalny oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbrosławicach zapewniają bezpośrednią obsługę interesantów, z uwzględnieniem obostrzeń sanitarnych. W celu zminimalizowania wizyt w urzędach zaleca się załatwianie spraw poprzez platformę ePUAP. Ponadto zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny z właściwym pracownikiem merytorycznym. Numery telefonów dostępne są w BIP Urzędu Gminy Zbrosławice oraz GZK Zbrosławice.

- Kasa urzędu jest nieczynna. Opłaty prosimy regulować za pomocą przelewu bankowego lub w siedzibie Banku Spółdzielczego w Zbrosławicach, który realizuje płatności za opłaty i podatki na rzecz gminy bez naliczania prowizji.

- Biblioteka Główna oraz jej filia w Ziemięcicach wznawiają działalność 1 grudnia w nowych godzinach (pn, wt, śr, pt: 12:00 – 16:00; czw: 8:00-12:00). Filie w Łubiu, Miedarach i Wieszowie nadal pozostają zamknięte do odwołania.

- Odwołane są wszystkie zajęcia dodatkowe prowadzone w klubach i świetlicach gminnych oraz zajęcia związane z programami opiekuńczo-wychowawczymi, a także wszystkie imprezy/wydarzenia organizowane w gminnych obiektach.

- Zgodnie z nową strategią powiatowe stacje Sanepidu nie podają już danych o zakażeniach na nadzorowanym terenie.  

 

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H