do góry
Urząd Gminy Zbrosławice Deklaracja CEEB / Zakup węgla
http://www.test.zbroslawice.pl/main/aktualnosci/Gminny-raport-o-koronawirusie/idn:2298
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

13/XI
kategoria:
Aktualności

Poniżej sytuacja w gminie na dzień dzisiejszy:

- Nauka w szkołach podstawowych odbywa się w sposób zdalny.

- Wszystkie przedszkola działają w sposób stacjonarny.

- Urząd Gminy Zbrosławice (za wyjątkiem Wydziału Podatków i Opłat oraz Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska– jedynie kontakt telefoniczny lub e-mailowy) Gminny Zakład Komunalny oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbrosławicach zapewniają bezpośrednią obsługę interesantów, z uwzględnieniem obostrzeń sanitarnych. W celu zminimalizowania wizyt w urzędach zaleca się załatwianie spraw poprzez platformę ePUAP. Ponadto zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny z właściwym pracownikiem merytorycznym. Numery telefonów dostępne są w BIP Urzędu Gminy Zbrosławice oraz GZK Zbrosławice.

- Kasa urzędu jest nieczynna. Opłaty prosimy regulować za pomocą przelewu bankowego lub w siedzibie Banku Spółdzielczego w Zbrosławicach, który realizuje płatności za opłaty i podatki na rzecz gminy bez naliczania prowizji.

- Biblioteka Główna oraz wszystkie jej filie pozostają zamknięte przynajmniej do 29 listopada.

- Odwołane są wszystkie zajęcia dodatkowe prowadzone w klubach i świetlicach gminnych oraz zajęcia związane z programami opiekuńczo-wychowawczymi, a także wszystkie imprezy/wydarzenia organizowane w gminnych obiektach.

- Informacje dot. sytuacji na terenie powiatu:

https://psse.bytom.pl/dane-dotyczace-aktualnej-sytuacji.../

 

Redagował: Piotr Jędrzejczyk