do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
04/XI
kategoria:
Aktualności

Poniżej sytuacja w gminie na dzień dzisiejszy:

- Nauka w szkołach podstawowych w klasach 4-8 odbywa się w sposób zdalny. Nauka w klasach 1-3 we wszystkich placówkach oświatowych w gminie, na dzień dzisiejszy, ma charakter stacjonarny.

- Działalność przedszkola w Miedarach została zawieszona do 7 listopada. Wszystkie pozostałe działają w sposób stacjonarny.

- Urząd Gminy Zbrosławice (za wyjątkiem Wydziału Podatków i Opłat – jedynie kontakt telefoniczny lub e-mailowy) Gminny Zakład Komunalny oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbrosławicach zapewniają bezpośrednią obsługę interesantów, z uwzględnieniem obostrzeń sanitarnych. W celu zminimalizowania wizyt w urzędach zaleca się załatwianie spraw poprzez platformę ePUAP. Ponadto zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny z właściwym pracownikiem merytorycznym. Numery telefonów dostępne są w BIP Urzędu Gminy Zbrosławice oraz GZK Zbrosławice.

- Kasa urzędu jest nieczynna. Opłaty prosimy regulować za pomocą przelewu bankowego lub w siedzibie Banku Spółdzielczego w Zbrosławicach oraz za pośrednictwem PayByNet.

- Biblioteka Główna oraz wszystkie jej filie działają zgodnie z ogłoszonymi godzinami.

- Odwołane są wszystkie zajęcia dodatkowe prowadzone w klubach i świetlicach gminnych oraz zajęcia związane z programami opiekuńczo-wychowawczymi, a także wszystkie imprezy/wydarzenia organizowane w gminnych obiektach.

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H