do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
 • Znaleziono 578 wiadomości.

 • Brak wody w Ptakowicach 18 lip 2016

  Brak wody w Ptakowicach

  kategoria:
  Komunikaty urzędowe

  Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Zbrosławicach zawiadamia, że w Ptakowicach w dniu 19.07.2016 w godzinach 8:00-13:00 wystąpi przerwa w dostawie wody z powodu prac na sieci wodociągowej.W wyniku wykonywanych prac mogą wystąpić zabrudzenia wody spowodowane zaburzeniami przepływów na sieci.Przepraszamy za utrudnienia.

 • Lokalny Program Rewitalizacji - druga ankieta 15 lip 2016

  Lokalny Program Rewitalizacji - druga ankieta

  kategoria:
  Komunikaty urzędowe

  Szanowni Państwo,W związku z pracami prowadzonymi przez Gminę Zbrosławice nad opracowaniem „Programu Rewitalizacji dla gminy Zbrosławice" pragniemy zachęcić Państwa do wypełnienia poniższej ankiety, która będzie podstawą do określenia problemów występujących na obszarze gminy oraz wskazania działań do ich zniwelowania. Zebrane dane ankietowe, będą elementem pogłębionej diagnozy sytuacji kryzysowej, która jest podstawą

 • Ogłoszenie o naborze na stanowisko głównego ksi 15 lip 2016

  Ogłoszenie o naborze na stanowisko głównego księgowego w GOPS

  kategoria:
  Komunikaty urzędowe

  Ogłoszono nabór na stanowisko GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej W Zbrosławicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w biuletynie informacji publicznej.

 • Uwaga Brak Wody 14 lip 2016

  Uwaga Brak Wody

  kategoria:
  Aktualności

  Zawiadomienie

 • INFORMACJA BRAK WODY 14 lip 2016

  INFORMACJA BRAK WODY

 • LOKALNY PROGRAM REWITALIZACJI 28 cze 2016

  LOKALNY PROGRAM REWITALIZACJI

  kategoria:
  Komunikaty urzędowe

  ­­­­­Szanowni Państwo,W związku z przystąpieniem przez Gminę Zbrosławice do opracowania „Programu Rewitalizacji dla Gminy Zbrosławice" pragniemy zachęcić Państwa do wypełnienia ankiety, która będzie podstawą do wytyczenia obszarów wymagających interwencji w ramach działań rewitalizacyjnych.Informujemy że ankieta ma charakter anonimowy. Wypełnioną ankietę prosimy do dnia 12 lipca 2016 r. przesłać w dowolny,

 • Informacja Międzygminnego Związku Komunikacji Pa 28 cze 2016

  Informacja Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej

  kategoria:
  Komunikaty urzędowe

  Informujemy, że w dniach 2 i 3 lipca 2016r będą prowadzone prace drogowe na ulicy Dworcowej w Wieszowie uniemożliwiające przejazd autobusów. W związku z powyższym dla autobusów linii 132 i 134 ustala się przystanek końcowy przy hurtowni mięsnej „Wojtacha" w rejonie skrzyżowania ulicy Bytomskiej i Robotniczej.Przystanki przy ulicy Dworcowej w tych dniach nie będą obsługiwane.

 • DOFINANSOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW 27 cze 2016

  DOFINANSOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW

  kategoria:
  Komunikaty urzędowe

  Urząd Gminy Zbrosławice informuje o ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach Pilotażowym Programie "Dofinansowanie zadań realizowanych przez mieszkańców województwa śląskiego na rzecz ograniczenia niskiej emisji". W uruchamianym pilotażowym Programie Funduszu o udzielenie dofinansowania w formie dotacji będą mogły się ubiegać osoby fizyczne będące

 • e-Urząd - opis systemu 22 cze 2016

  e-Urząd - opis systemu

  kategoria:
  Aktualności

  e-Urząd to bezpieczny system informatyczny, umożliwiający mieszkańcom dostęp przez Internet do części danych z wewnętrznego systemu informatycznego Urzędu Gminy. Połączenie pomiędzy platformą i komputerem klienta jest szyfrowane.

 • Brak wody w Kopienicy i Łubiu 21 cze 2016

  Brak wody w Kopienicy i Łubiu

  kategoria:
  Komunikaty urzędowe

  Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Zbrosławicach zawiadamia, że w Kopienicy i Łubiu w dniu 22.06.2016 w godzinach 9:00-16:00 wystąpi przerwa w dostawie wody z powodu prac na sieci wodociągowej.W wyniku wykonywanych prac mogą wystąpić zabrudzenia wody spowodowane zaburzeniami przepływów na sieci.Przepraszamy za utrudnienia.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H