do góry
Urząd Gminy Zbrosławice Deklaracja CEEB / Zakup węgla
http://www.test.zbroslawice.pl/komunikaty/inne/Wylaczenie-sygnalu-analogowego/idn:584
Drukuj grafikę : tak / nie

Inne

10/V
kategoria:
Komunikaty urzędowe

tn cyfrowy odbi  r TVInformacja na temat wyłączenia sygnału analogowego telewizji naziemnej w województwie śląskim w dniu 20 maja br.
20 maja br. w aglomeracji katowickiej i centralnej części województwa zostanie wyłączony sygnał analogowy telewizji naziemnej. Od tego momentu w naszej gminie będzie możliwy wyłącznie odbiór sygnału cyfrowego telewizji.
Zastąpienie tradycyjnej techniki nadawania analogowego nowoczesną techniką cyfrową niesie za sobą wiele korzyści. Zaletą takiego rozwiązania jest większa liczba dostępnych programów telewizyjnych, znacznie lepsza jakość obrazu i dźwięku. Jednak, by cieszyć się z odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, należy sprawdzić, czy posiadamy odpowiedni telewizor, a jeśli nie - zaopatrzyć się w odpowiedni dekoder.
Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie internetowej: www.cyfryzacja.gov.pl, lub łącząc się z bezpłatną infolinią: 800 007 788, która działa od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-20:00 oraz pod numerem infolinii uruchomionej w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim: 32 20 77 163 czynna od 18.05.2013r. codziennie, całodobowo (opłata jak za połączenia lokalne).

Redagował: