do góry
Urząd Gminy Zbrosławice Deklaracja CEEB / Zakup węgla
http://www.test.zbroslawice.pl/komunikaty/inne/Tour-de-Pologne-2016-informacja-MZKP/idn:1344
Drukuj grafikę : tak / nie

Inne

12/VII
kategoria:
Inne

 

PO ODBLOKOWANIU DRÓG I SKRZYŻOWAŃ NA TRASIE DANEJ LINII, KIEROWCY NA PRZYSTANKACH KOŃCOWYCH (POCZĄTKOWYCH) PODEJMĄ REALIZACJĘ NAJBLIŻSZEGO CZASOWO KURSU DANEJ LINII, WŁĄCZAJĄC SIĘ W PLAN ROZKŁADOWY TEGO WOZU, KTÓRY PLANOWO POWINIEN GO WYKONYWAĆ.

Kierowcy realizujący przewozy popołudniowe i wieczorne w tym dniu MUSZĄ posiadać komplet kursówek wszystkich wozów danej linii.

Decyzję o przydziale zadań podejmują własne służby dyspozytorskie Operatorów. Równocześnie konieczne jest przelogowanie przydziału zadań w systemach komputerowych autobusów. Nowy przydział zadań będzie obowiązywał do końca dnia.

Wielkość pracy przewozowej w dniu 13.07.2016r na liniach MZKP objętych utrudnieniami związanymi z wyścigiem będzie od godziny 15.00 do końca tego dnia wyliczana w oparciu o planowe wartości rozkładowe.

W dniu 13.07.2016r o godz. 14.00 PKM Świerklaniec podstawi na dworzec w Tarnowskich Górach (na ok. 1 godz.) samochód techniczny do interwencyjnego usuwania z trasy autobusów w razie awarii. Bieżące informacje o aktualnym miejscu przejazdu peletonu oraz czasie wyłączeń poszczególnych odcinków dróg i skrzyżowań można będzie uzyskać w punkcie dyspozytorskim MZKP w Tarnowskich Górach – tel. 32 381 05 89.

/Zarząd MZKP/

Redagował: