do góry
Urząd Gminy Zbrosławice Deklaracja CEEB / Zakup węgla
http://www.test.zbroslawice.pl/komunikaty/inne/Juniorki-z-Kamienca-mistrzyniami-rejonu-w-pilce-siatkowej/idn:334
Drukuj grafikę : tak / nie

Inne

20/III
kategoria:
Sport

tn Juniorki z Kamieńca mistrzyniami rejonu w piłce siatkowejFinał rozgrywek naszego rejonu rozegrany został 5 marca w hali sportowej w Miedarach. O prawo do gry w półfinałach województwa śląskiego drużyna siatkarek LO im. Jana Pawła II z Kamieńcu zagrała z I LO im. A. Mickiewicza z Lublińca.

Po zaciętym pierwszym secie nasze zawodniczki uległy w końcówce przeciwnikowi przegrywając 27:25. Drugi set to dominacja juniorek z Kamieńca, zakończona wygraną 25:4. „Tie-break" to znowu zacięta walka o każdy punkt. Przy naszym prowadzeniu 11:7 juniorki z Lublińca zapunktowały zagrywką i zagrały dobrze w obronie. Wynik w końcówce seta 12:11 dla Kamieńca świadczył o dużej nerwowości w obu drużynach. Ostatecznie „tie-break" zakończył się naszą wygraną 15:13.

Skład drużyny z Kamieńca: Anna Jarzombek, Sandra Tetfejer, Beata Kauczor, Anna Janoszka, Katarzyna Ziętek, Karolina Zawada, Marzena Starzec i Iwona Kostka.

Za pomoc w organizacji finału organizatorzy składają serdeczne podziękowania p. Jackowi Ignacikowi, GWSH im. W. Korfantego w Katowicach oraz Urzędowi Gminy Zbrosławice.

GS

Redagował: