do góry
Urząd Gminy Zbrosławice Deklaracja CEEB / Zakup węgla
http://www.test.zbroslawice.pl/komunikaty/inne/Informacja-MZKP-o-komunikacji-w-okresie-swiat-w-listopadzie/idn:1191
Drukuj grafikę : tak / nie

Inne

26/X
kategoria:
Inne

Komunikat Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej w Tarnowskich Górach

W związku ze świętami przypadającymi w listopadzie 2015 r. komunikacja autobusowa wykonywana na zlecenie MZKP Tarnowskie Góry funkcjonować będzie w następujący sposób:

  • 1 listopada 2015 r. (Wszystkich Świętych – niedziela) wg rozkładów obowiązujących na niedziele i święta bez obsługi przystanków zlokalizowanych przy centrach handlowych (do obsługi linii nr 129 wóz 1 i 2, PKM Świerklaniec skieruje w tym dniu autobusy przegubowe);
  • 11 listopada 2015 r. (Święto Niepodległości – środa) wg rozkładów obowiązujących na niedziele i święta bez obsługi przystanków zlokalizowanych przy centrach handlowych.

Dodatkowo informujemy, że linie KZK GOP w dniach 31.10.2015 r. i 1.11.2015 r. kursować będą wg rozkładów jazdy obowiązujących w soboty za wyjątkiem linii nr 135 i 735, które kursować będą wg rozkładów obowiązujących na dni robocze, a linia nr 288 wg rozkładu jazdy specjalnego na Wszystkich Świętych.

W dniach ustawowo wolnych od handlu odjazd autobusów obsługujących przystanki zlokalizowane przy sklepach TESCO i KAUFLAND w Tarnowskich Górach będzie opóźniony o ok. 4 min.

Darmowa komunikacja na Wszystkich Świętych

Informujemy, że pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej organizowanej przez MZKP Tarnowskie Góry i KZK GOP w dniu 1 listopada 2015 r. mogą podróżować BEZPŁATNIE.

Redagował: