pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
28/III
kategoria:
Sport

Zwycięstwo Szałszy, pierwsze podium Kamieńca..

W minioną sobotę w Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach odbyły się zawody szachowe w ramach rywalizacji w Wieloboju Sołectw. Do rywalizacji stanęło trzynaście drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy. Najlepszy zespół za każdej z grup awansował do grupy finałowej, zespoły z miejsc drugich do grupy rywalizującej o miejsca 5-8, a trzecie zespoły zagrały o miejsca 9-12. Po rozgrywkach grupowych odpadł zespół Wilkowic, który zajął ostatnie czwarte miejsce w swojej grupie. Do rywalizacji o miejsca 1-4 awansowały z kompletem zwycięstw zespoły Szałszy, Kamieńca i Czekanowa, grupę uzupełnił zespół Wieszowy. Bezkonkurencyjna tego dnia okazała się drużyna z Szałszy, która wszystkie swoje spotkania w grupie „mistrzowskiej” zwyciężyła w stosunku 4:0. Na drugim miejscu podium znalazł się Kamieniec, który wrócił do rywalizacji w szachach po wielu latach nieobecności. Podium uzupełnili zawodnicy z Wieszowy.

Zespół z Szałszy wystąpił w następującym składzie:

Rafał Zachorowski, Mirosław Mikulski, Agnieszka Blachecka i Bożena Korejko.

Dokładne sprawozdanie w załączniku.

Następną konkurencja będzie Badminton, który odbędzie się 14 kwietnia w Miedarach i Kopienicy. Do udziału zapraszamy zespoły trzy osobowe (2 mężczyzn i 1 kobieta).

Redagował: Artur Żółtowski
kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Sprawozdanie z Wieloboju Sołectw - Szachy 18-03-28 13:03 19.25KB pobierz plik: Sprawozdanie z Wieloboju Sołectw - Szachy
jpg Wyniki szachy 18-03-28 13:04 1.22MB pobierz plik: Wyniki szachy
jpg Klasyfikacja generalna.po 3 konkurencjach 18-03-28 13:04 1.26MB pobierz plik: Klasyfikacja generalna.po 3 konkurencjach