Sport

12/III
kategoria:
Sport

tn siatkowka IV liga1Ostatnie trzy spotkania drużyny siatkarek z Kamieńca w IV LK zakończyły się zdobyciem  ośmiu punktów. Mecz z drużyną MTS As Myszków po zaciętej walce w każdym secie zakończył się wygraną „Iskry" 3:0. Wyjazdowy mecz do Częstochowy okazał się też bardzo zacięty. Po wygraniu pierwszego seta przez przeciwnika następne dwa zdecydowanie wygraliśmy. Ostatecznie mecz z KU AZS Politechniką Częstochowską zakończył się wygraną „Iskry" 3:2. Wyniki poszczególnych setów : 25:22, 20:25, 13:25, 25:19, 8:15. Kolejne spotkanie rozegrane „u siebie" w piątek 9-go marca z STS Victorią Lubliniec 2 pozwoliło na zdobycie trzech kolejnych punktów dla naszej drużyny, reprezentującej już od paru lat Gminę Zbrosławice w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (25:13, 25:27, 25:7, 25:21) dla siatkarek z Kamieńca. Dziękujemy bardzo wszystkim kibicom, którzy dopingują naszą drużynę i zapraszamy na kolejne mecze. Następny odbędzie się w Piekarach Śląskich 16-go marca (szczegóły rozgrywek na str. SZPS).