do góry
Urząd Gminy Zbrosławice
http://www.test.zbroslawice.pl/Informacje/sport/Laryszow-zlowil-pewnego-lidera/idn:1570
Drukuj grafikę : tak / nie

Sport

21/VIII
kategoria:
Sport
 

W ubiegłą sobotę odbyła się siódma konkurencja tegorocznego wieloboju sołectw. W Kamieńcu nad stawem spotkali się miłośnicy wędkarstwa by walczyć o punkty dla swoich sołectw. Rywalizacja rozpoczęła się wczesnym rankiem. Po losowaniu drużyny rozstawiły się nad stawem i rozpoczęły łowienie.

Pogoda tego dnia była dosyć kapryśna, jednak nie przeszkodziło to zawodnikom osiągnąć całkiem dobre wyniki.

Najlepsi w klasyfikacji okazali się przedstawiciele Laryszowa, którzy łącznie złowili 3,89 kg. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Wilkowic z wynikiem 3,59 kg. Na trzecim stopniu podium z wynikiem 3,14 kg uplasowali się ex aequo drużyny Karchowic i Czekanowa.

Najlepszy wynik indywidualnie osiągnął Artur Pioseczny z Czekanowa, który złowił 2,69 kg.

Warto odnotować rekordową ilość zespołów biorących udział w Wieloboju Sołectw w tym roku. Pozostała nam jeszcze tylko jedna drużyna, która nie pojawiła się jeszcze ani razu. Wszyscy liczymy że w szeregach sołectwa Świętoszowic dojdzie do mobilizacji i spotkamy się na następnej konkurencji.

W klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu umocnił się zespół z Laryszowa, który na swoim koncie ma 134 punkty, na drugim miejscu z jednakową ilością punktów (114) są zespoły Wieszowy i Księżego Lasu/Jasiony, tuż za podium uplasowały się Ziemięcice z wynikiem 110.

W najbliższą sobotę (26.08.2017) odbędzie się dokończenie rywalizacji w konkurencji tenisa ziemnego. Spotykamy się o godzinie 9.00 w Laryszowie. Przypominamy, iż do udziału dopuszczone są tylko zespoły, które rozpoczęły rywalizację w tej konkurencji w czerwcu. Zespoły te mają możliwość wymiany jednego zawodnika w składzie zgłoszonym w czerwcu.

Redagował: Artur Żółtowski
kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
jpg Wyniki wędkarstwo 17-08-21 10:01 511.11KB pobierz plik: Wyniki wędkarstwo
jpg Klasyfikacja generalna 17-08-21 10:01 478.39KB pobierz plik: Klasyfikacja generalna
jpg Klasyfikacja medalowa 17-08-21 10:02 343.7KB pobierz plik: Klasyfikacja medalowa