do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
23/III
kategoria:
Edukacja i Kultura

Muzeum Miejskie „SZTYGARKA" w Dąbrowie Górniczej, z okazji wpisania podziemnej trasy turystycznej Kopalnia Ćwiczebna Muzeum Miejskiego „Sztygarka" na Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego organizuje konkurs fotograficzny. Tematem konkursu jest „Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego w obiektywie". Temat rozumiany jest jako subiektywne, indywidualne, osobiste spojrzenie na jeden lub kilka z dowolnych 36 obiektów, będących częścią Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, wymienionych na stronie internetowej Szlaku Zabytków Techniki pod adresem www.slaskie.pl/szt/pl/zbiorcza.php.

(Przypominamy, że w naszej gminie znajduje się jeden z obiektów Szlaku – Zabytkowa Stacja Wodociągowa „Zawada" w Karchowicach).

Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie http://www.muzeum-dabrowa.pl/aktualnoscikonkurs.html

Aby wziąć udział w Konkursie należy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, zaakceptować Regulamin Konkursu oraz przesłać wypełniony formularz wraz z pracami konkursowymi na adres

Wymogi dotyczące zdjęć zgłaszanych do Konkursu:

- format: jpg

- rozmiar pliku nie przekraczający 1MB

- długość dłuższego boku 800 px

Uczestnik Konkursu może zgłaszać do Konkursu max 3 zdjęcia. Mogą to być 1, 2 lub trzy zdjęcia pojedyncze lub 1 zestaw złożony z 3 zdjęć.

Prace mogą być kolorowe lub czarno-białe. Mogą być poddane obróbce cyfrowej, polegającej na rozjaśnianiu, kontrastowaniu, redukcji koloru, wypalaniu, ale nie może to być fotomontaż.

W Konkursie przyznawane są trzy nagrody pieniężne:

I miejsce 750zł

II miejsce 500zł

III miejsce 250zł

Ostateczny termin nadsyłania zdjęć wraz ze zgłoszeniem konkursowym – formularzem konkursowym, to 4 kwietnia 2011 r.

Redagował:

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H