pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
    (32) 233 71 00
07/XI
kategoria:
Aktualności

Od lat reprezentacja tego sołectwa nie ma sobie równych w zawodach koszykarskich. W sobotę znów nie było mowy o niespodziance. Laryszów pewnie wygrał grupę i półfinały. W finale wydawało się, że mecz z Przezchlebiem, które również prezentowało się znakomicie, dostarczy wielu emocji. Tymczasem już w pierwszych minutach ekipa z Laryszowa wysłała jasny sygnał, że nie zamierza dawać rywalom nadziei na dobry wynik (ostatecznie 12:6). O zaskoczeniu można mówić natomiast w przypadku meczu o III miejsce. Po solidnych zwycięstwach nad Czekanowem i Zbrosławicami, to Łubie wydawały się faworytem. Tymczasem Miedary, które chwilę wcześniej otrzymały lekcję koszykówki zarówno od Laryszowa, jak i Przezchlebia, pokazały wielką determinację i wydarły zwycięstwo świetną postawa w 2 połowie (11:9).

7. Ziemięcice

Choć 7 miejsce to sporo poniżej oczekiwań Ziemięcic, to jednak wystarczyło, by zapewnić ostateczne zwycięstwo w klasyfikacji generalnej wieloboju jeszcze przed ostatnią odsłoną. 34 punkty przewagi są już nie do odrobienia, a to oznacza, że po raz drugi z rzędu Ziemięcice skończą Wielobój Sołectw na szczycie. Ciekawie może być za plecami lidera. O 2 miejsce wciąż walczą Czekanów z Przezchlebiem, o 4 Laryszów ze Zbrosławicami, a o 6 Miedary ze Świętoszowicami.

Na ostatnią odsłonę tegorocznego wieloboju – siatkówkę, zapraszamy 10 grudnia do hali w  Pyskowicach.

Redagował: Piotr Jędrzejczyk
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
jpg Wielobój - klasyfikacja generalna 22-11-07 09:45 0.95MB pobierz plik: Wielobój - klasyfikacja generalna