do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Informacje Sport Gminna liga trampkarzy
08/VI
kategoria:
Gminna liga trampkarzy

GLT LOGO kopia smallZa nami już dwie kolejki Gminnej Ligi Trampkarzy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Zbrosławice Wiesława Olszewskiego. Projekt jest organizowany przez trzy kluby sportowe (KS Salveo Drama Kamieniec, UKS Orzeł Miedary, UKS Sokół Zbrosławice), a jego celem jest zapewnienie najmłodszym zawodnikom z naszej gminy możliwości gry w regularnych rozgrywkach piłkarskich.
Do rywalizacji w lidze stanęło 5 drużyn z roczników 2003 i młodszych, reprezentowanych łącznie przez 55 zawodników. Mecze odbywają się w systemie turniejowym – każdy z każdym. Po każdej kolejce aktualizowana jest tabela wyników.
Zarówno w Miedarach jak i w Zbrosławicach pogoda dopisała a frekwencja i zainteresowanie ligą jest coraz większe. Choć zawodnicy są bardzo młodzi emocje były jak najbardziej poważne i towarzyszyły im oraz kibicom za każdym razem do ostatniego gwizdka.

Galeria z II rundy GLT:

{gallery}2015/08{/gallery}
Po dwóch kolejkach pierwsze miejsce zajmuje zespół z Miedar przed Zbrosławicami II oraz Kamieńcem. Jak podkreślali młodzi zawodnicy, w turniejach oczywiście ważne są zdobyte punkty, ale liczy się przede wszystkim dobra zabawa i sama gra w piłkę. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, a zawodnicy za każdym razem wracają do domów z uśmiechami na twarzy i słodką niespodzianką.

Galeria z I rundy GLT:

{gallery}2015/09{/gallery}

Redagował:

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H