do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
 

 

Gmina Zbrosławice realizuje projekt pn.: „Aktywniejsze Zbrosławice"

 Celem projektu jest wzmocnienie potencjału społecznego 25 osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz podniesienie kompetencji zawodowych 10 osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w ramach działania Programu Aktywności Lokalnej dla Zbrosławic.

 Dzięki realizacji projektu w ramach Programu Aktywności Lokalnej:

- nie mniej niż 25 osób zostanie objętych wsparciem
- nie mniej niż 10 osób po zakończeniu programu znajdzie pracę, zdobędzie kwalifikacje, weźmie udział w szkoleniach lub kształceniu
- zostanie zorganizowany Program Aktywności lokalnej zakładający realizację inicjatyw lokalnych, organizacje pikników sąsiedzkich, spotkań edukacyjnych itp.

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 Działanie 9.1. Aktywna integracja

 Wartość projektu wynosi 314 431,25 złotych z czego dofinansowanie z Funduszy Europejskich 267 266,56 złotych

 • Znaleziono 13 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • Konkurs na inicjatywy oddolne rozstrzygnięty 24 wrz 2021

  Konkurs na inicjatywy oddolne rozstrzygnięty

  kategoria:
  Aktualności

  Rewitalizacja otoczenia stawu, stojaki rowerowe, krąg kwiatowy czy wykonanie muralu – to inicjatywy zgłoszone przez mieszkańców, które otrzymają dofinansowanie w ramach Inicjatyw Oddolnych projektu „Aktywniejsze Zbrosławice”.

 • Dramatalia - spotkajmy się w Zbrosławicach! 26 sie 2021

  Dramatalia - spotkajmy się w Zbrosławicach!

  kategoria:
  Aktualności

  4 i 5 września Zbrosławice będą świetnym miejscem do odwiedzenia. Koncerty, kabaret, zawody, przedstawienia, wystawy, pokazy i całe mnóstwo atrakcji dla najmłodszych na kolejnym festiwalu dmuchańców

 • Spotkanie z ciekawy tematem 17 sie 2021

  Spotkanie z ciekawy tematem

  kategoria:
  Aktualności

  Jaki kolor ma Twoja osobowość? Miedzy innymi tego będzie można się dowiedzieć w trakcie kolejnego spotkania z ciekawy tematem.

 • Kolejne spotkanie przed nami 11 sie 2021

  Kolejne spotkanie przed nami

  kategoria:
  Aktualności

  12 sierpnia o godzinie 16:00 zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z ciekawym tematem z Tomaszem Sulejem - jest on polskim paleontologiem specjalizującym się w badaniu ewolucji gadów i płazów.

 • Kolejne spotkanie z ciekawym tematem 09 sie 2021

  Kolejne spotkanie z ciekawym tematem

  kategoria:
  Aktualności

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z ciekawym tematem! Tematem będzie “Poczucie własnej wartości”, a prowadząca to Grażyna Korlecka – certyfikowana psychoterapeutka i trenerka Gestalt, a także terapeutka uzależnień.

 • Inicjatywy oddolne 02 sie 2021

  Inicjatywy oddolne

  kategoria:
  Aktualności

  W ramach projektu „Aktywniejsze Zbrosławice” już wkrótce ruszy konkurs na inicjatywy oddolne. Budżet konkursu to 20 000,00 (dwadzieścia tysięcy) złotych, po 4 000,00 (cztery tysiące) złotych przeznaczonych na każdy projekt.

 • W środę spotkanie na sportowo 16 lip 2021

  W środę spotkanie na sportowo

  kategoria:
  Aktualności

  Kolejne spotkanie z ciekawym tematem już w najbliższą środę w Wieszowie. Tym razem będzie na sportowo, ponieważ gościem będzie Justyna Czaja – zawodniczka sportów sylwetkowych, trenerka personalna i instruktorka fitness.

 • Na piknik do Kopienicy 08 lip 2021

  Na piknik do Kopienicy

  kategoria:
  Aktualności

  Pikników sąsiedzkich w ramach „Aktywniejszych Zbrosławic” ciąg dalszy. W najbliższa niedzielę, w godz. 15:00-19:00 spotykamy się przy szkole w Kopienicy. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, ale i dorośli znajdą coś dla siebie. W planie m.in. gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce oraz pokazy cyrkowe.

 • Spotkanie z pierwszą pomocą 08 lip 2021

  Spotkanie z pierwszą pomocą

  kategoria:
  Aktualności

  Wraca dobrze znany cykl „spotkań z ciekawym tematem”. W najbliższą środę w bibliotece w Ziemięcicach będzie można posłuchać o zasadach i poćwiczyć pierwszą pomoc. Gościem „spotkań” będzie Kamil Surdyk – ratownik górski i instruktor American Heart Association.

 • Sąsiedzko w Ziemięcicach 29 cze 2021

  Sąsiedzko w Ziemięcicach

  kategoria:
  Aktualności

  Działo się wczoraj w Ziemięcicach. Były dmuchańce, gry i zabawy z animatorami, pokaz straży pożarnej OSP Świętoszowice oraz teatrzyk lalkowy

 • 1
 • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H